شرکت الوتک در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را به عنوان نماینده رسمی elumatec آلمان در ایران آغاز نمود . شرکت الوماتک آلمان بزرگترین شرکت ماشین آلات صنعتی برای کار بر روی پروفیل های پلاستیک ،پی یوی سی و آلومینیوم در جهان می باشد که پس از آن دفتر فروش خود را بدلیل تحریم ها ی بین المللی تعطیل کردند.
مدیران و پرسنل این شرکت از نفرات متخصص و کار کشته دفتر الوماتک در ایران بوده که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ با آن شرکت اغاز نمودند .
این شرکت با توجه یه اعتبار مدیران خود در صنعت توانست در این مدت بیش از یکصد کارخانه راه اندازی و به بیش از دویست کارخانه خدمات پس از فروش ارائه نماید.
با توجه به نیاز بازار به قطعات مصرفی با کیفیت ، این شرکت در سال ۱۳۹۵ با شرکت wemaro قراردادبست و فعالیت خود را به عنوان نماینده انحصاری این شرکت نیز در ایران اغاز نمود.
هدف بعدی این شرکتکه جهت رفع نیاز بازار به ماشین آلات خم آلومینیوم بود در سال ۱۳۹۸ و در پی قرارداد با شرکت arco ایتالیا ، محقق شد و این شرکت توانست به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات در ایران در این سال معرفی گردد.
در سال ۱۳۹۹ و با افزایش نرخ ارز ، این شرکت با انجام تحقیقات گستردهدر صنایع اروپایی به برند pertici ایتالیا رسید که علاوه بر کیفیت برتر در برابر سایر رقبای ایتالیایی خود ، قیمت مناسب تری را برای فروش در بازار ایران ارائه دهد.
امروز تمامی فعالین صنایع در صنایع مرتبط به آلومینیوم و پی وی سی می توانند در جهت مشاوره ، راه اندازی و خرید ماشین آلات ،قطعات صنعتی و طراحی کارخانه و تجهیزات مربوط به آن بر روی شرکت الوتک و پرسنل متخصص و دوره دیده آن حساب نموده و گام خودرا برای ورود به صنعت و به روز رسانی کارخانه خود هرچه محکم تر قدم بردارند.
محمدمهدی زرین کلاه

محمدمهدی زرین کلاه
مدیرعامل

حسین قورچیان

حسین قورچیان
مدیریت فنی

علی فرامرزی

علی فرامرزی
کارشناس فروش